تضمین ویرایش مقالات در رادان انگلیش ادیت گواهی نامه تاییدیه و تضمین مقاله

 

 

تضمین ویرایش مقالات در رادان انگلیش ادیت

اصلاح گرامری و ویرایش حرفه ای نیتیو (Native Edit) مقالات با بهره گیری از ویراستاران خارجی (Native Editors) که زبان مادری آنها انگلیسی است، انجام می گیرد. ویراستاران انگلیسی ما علاوه بر این که هر یک دارای تحصیلات دانشگاهی با حداقل درجه کارشناسی  ارشد می باشند، با گذراندن دوره های تخصصی ویرایش و ادیت، به ادیتور های تخصصی (Subject-specific Editors) تبدیل شده اند. ادیتور های ما حداقل دارای 5 سال سابقه ویرایش مقالات و متون علمی بوده و بسیاری از آنها، ادیتور های مجلات بسیار معتبر علمی می باشند. انتخاب ویراستار حرفه ای انگلیسی بر اساس تطابق مقاله شما و تخصص ادیتور بوده و این امر سبب می گردد، ویرایش مقاله با کیفیت عالی انجام گیرد. علاوه بر این، ویرایش به صورت تضمینی بوده و گواهی نامه تاییدیه، پس از ویرایش نیتیو با عنوان مقاله و به نام نویسندگان به صورت رایگان صادر و ارسال می گردد.

گواهی نامه تاییدیه و تضمین مقاله ادیت شده، توسط  شرکت دانش بنیان انگلیسی است، صادر میشود. توصیه میگردد که این گواهی و فایل ترک چینج مقاله به همراه مقاله نهایی به عنوان مدارک تکمیلی به مجله مورد نظر ارسال گردد.

نیتیو انگلیش ادیت (Native English Edit) بخش ویرایش شبکه خدمات علمی و انتشاراتی بوده و به صورت یک شرکت دانش بنیان در انگلستان فعالیت می کند. رادان انگلیش ادیت، از سهامداران اصلی این شرکت دانش بنیان است.

علاوه بر این چنانچه بعد از ویرایش نیتیو (Native Edit) به هر دلیل، در مقاله ادیت شده، حتی یک ایراد گرامری مشخص گردد، ویراستار موظف است که کل مقاله را به صورت رایگان مورد بررسی قرار داده و اشکالات احتمالی را بر طرف کند. این موضوع در قرارداد به صورت کاملا مشخص بیان می گردد.

ترجمه تخصصی و ویرایش تضمینی مقاله در تمامی رشته ها

یکی از مهمترین خدمات رادان انگلیش ادیت (Radan English Edit)، ویرایش تضمینی مقالات، به منظور آماده سازی آنها برای چاپ در مجلات بین اللملی و دارای ISI، می باشد.

گروه ویراستاران رادان در تمام رشته ها و گرایش ها، خصوصا در رشته ای زیر، مقالات را ترجمه حرفه ای تخصصی و ویرایش بومی تضمینی می کند.

ترجمه تخصصی و ویرایش تضمینی مقالات و متون رشته های گروه پزشکی: تمامی گرایش ها، از جمله پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، روانپزشکی، روانپزشکی و سایر رشته های وابسته

ترجمه تخصصی و ویرایش تضمینی مقالات و متون رشته های گروه فنی و مهندسی: تمامی گرایش ها، از جمله عمران، کامپیوتر، برق و الکترونیک، صنایع، نفت، متالوژی، معدن و سایر رشته های وابسته

ترجمه تخصصی و ویرایش تضمینی مقالات و متون رشته های گروه علوم پایه: تمامی گرایش ها، از جمله فیزیک، شیمی، ریاضی و آمار، زیست شناسی ، زمین شناسی، بیوتکنولوژی و سایر رشته های وابسته

ترجمه تخصصی و ویرایش تضمینی مقالات و متون گروه علوم انسانی: تمامی گرایش ها، از جمله حقوق، اقتصاد، مدیریت، تاریخ، ادبیات، حسابداری، علوم اجتماعی و سایر رشته های وابسته

ترجمه تخصصی و ویرایش تضمینی مقالات و متون گروه کشاورزی: کلیه گرایش های کشاورزی

ترجمه تخصصی و ویرایش تضمینی مقالات و متون گروه محیط زیست: کلیه گرایش های محیط زیست

ترجمه تخصصی و ویرایش تضمینی مقالات و متون گروه منابع طبیعی: کلیه گرایش های منابع طبیعی

ترجمه تخصصی و ویرایش تضمینی مقالات و متون گروه معماری و شهر سازی : کلیه گرایش های معماری و شهرسازی

ترجمه تخصصی و ویرایش تضمینی مقالات و متون گروه هنر: : کلیه گرایش های هنر