سوالات متداول

1.گروه ویراستاران تخصصی انگلیسی رادان کیست و دارای چند سال سابقه است؟

گروه ترجمه و ویرایش مقاله انگلیسی رادان (Radan English Edit)، یکی از معتبرترین گروه های فعال در زمینه ترجمه و ویرایش Native متون علمی و خصوصا مقالات انگلیسی برای چاپ آنها در مقالات معتبر بین المللی است. این گروه افتخار دارد که با بیش از هجده سال سابقه فعالیت درخشان، گاهی موثر در پیشبرد اهداف علمی کشور برداشته و زمینه ساز پذیرش تعداد بیشماری از مقالات ایرانیان در مجلات علمی و بین المللی شده است.

2.  ارسال مقاله ، ترجمه و ویرایش مقاله چگونه انجام می گیرد؟

برای ارسال سفارش به صفحه ارسال سفارش و هزینه ها مراجعه فرمایید.

 گروه رادان انگلیش ادیت، با ارایه خدمات سریع، دقیق و تمام وقت با بهره جویی از متخصصان داخلی برای بخش ترجمه و متخصصان خارجی برای بخش ویرایش نیتیو در هر یک از رشته های تخصصی، آماده خدمت رسانی به دانشجویان، پژوهشگران و اساتید محترم می باشد. کلیه خدمات بدون نیاز به مراجعه حضوری با سرعت و دقت بالا و از طریق اینترنت انجام می گیرد.

لطفا قبل از ارسال، تمامی رفرنس ها ی انتهایی مقاله، شکل ها و جداول عددی که نیاز به ویرایش ندارند، را حذف نمایید. این کار سبب کاهش هزینه شما شده و احتمال سرقت ادبی را به صفر می رساند. لطفا عنوان مقاله تحت هیچ شرایطی حذف  نگردد.

برای پیگیری کلیه امور مربوط به مقالات، لطف کنید،  فقط از طریق ایمیل،  (Englishedit.ir@gmail.com) درخواست خود را ارسال کنید. این کار سبب می گردد که درخواست شما، در سیستم ثبت شده و قابلیت پیگیری و ارایه خدمات دقیق تر و سریع تر، توسط کارشناس مربوطه میسر گردد.

لطفا در تمام ایمیل ها، کد ارجاع (Refer Code)  مقاله خود را اعلام کنید.

3. آیا گروه ویراستاران انگلیسی رادان یک دارالترجمه است؟ رادان انگلیش ادیت مقاله و کتب را چه رشته هایی ترجمه و یا ویرایش می کند؟

گروه ویراستارن انگلیسی رادان (Radan English Edit)، در زمینه ترجمه ، ویرایش نیتیو تخصصی مقالات رشته های مختلف فعالیت می کند. این موسسه یک دارالترجمه ساده نبوده بلکه با همکاری متخصصان برتر داخلی برای بخش ترجمه و ویراستاران خارجی که زبان مادری آنها انگلیسی می باشد، برای بخش ویرایش نیتیو، زمینه ساز پذیرش و چاپ مقالات در ژورنال ها و مجلات معتبر خارجی ISI می باشد.

ویرایش نیتیو توسط ویراستار خارجی که زبان مادری آن انگلیسی بوده، هر یک در رشته خاصی تحصیل کرده، و علاوه بر آن، دوره های خاص ویرایش متون و مقالات علمی را طی نموده اند، به صورت تضمینی انجام میگرد.

گروه ویراستاران رادان در رشته های زیر مقالات را ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو (Native Editing) و تضمینی می کند.

ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو (Native Editing) و تضمینی مقالات و متون رشته های گروه پزشکی: تمامی گرایش ها، از جمله پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، روانپزشکی، روانپزشکی و سایر رشته های وابسته

ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو (Native Editing) و تضمینی مقالات و متون رشته های گروه فنی و مهندسی: تمامی گرایش ها، از جمله عمران، کامپیوتر، برق و الکترونیک، صنایع، نفت، متالوژی، معدن و سایر رشته های وابسته

ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو (Native Editing)  و تضمینی مقالات و متون رشته های گروه علوم پایه: تمامی گرایش ها، از جمله فیزیک، شیمی، ریاضی و آمار، زیست شناسی ، زمین شناسی، بیوتکنولوژی و سایر رشته های وابسته

ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو (Native Editing) و تضمینی مقالات و متون رشته های گروه علوم انسانی: تمامی گرایش ها، از جمله حقوق، اقتصاد، مدیریت، تاریخ، ادبیات، حسابداری، علوم اجتماعی و سایر رشته های وابسته

ترجمه تخصصی و ویرایش کامل و تضمینی مقالات و متون رشته های گروه کشاورزی: کلیه گرایش های کشاورزی

ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو (Native Editing) و تضمینی مقالات و متون رشته های گروه محیط زیست: کلیه گرایش های محیط زیست

ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو (Native Editing) و تضمینی مقالات و متون رشته های گروه منابع طبیعی: کلیه گرایش های منابع طبیعی

ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو (Native Editing) و تضمینی مقالات و متون رشته های گروه معماری و شهرسازی: کلیه گرایش های معماری و شهرسازی

ترجمه تخصصی و ویرایش نیتیو (Native Editing) و تضمینی مقالات و متون رشته های گروه هنر: کلیه گرایش های هنر

4. هزینه ترجمه و ویرایش چگونه محاسبه می شود؟

افتخار ما این است که علاوه بر دقت، سرعت و کیفیت برتر خدمات، هزینه عادلانه ای برای این خدمات ارایه می کنیم.

نحوه محاسبه هزینه انجام خدمات  ترجمه  و  ویرایش بسیار شفاف و دقیق بوده و به صورت ترکیبی از زمان لازم و تعداد کلمات مقاله می باشد.

5. پرداخت قیمت ترجمه و ویرایش مقاله چگونه انجام می شود؟

پرداخت هزینه مقالات از  پرداخت اینترنتی با استفاده از کارت بانک های عضو شبکه شتاب انجام می گیرد. این روش ساده، دقیق و کارامد است. این سامانه به گونه ای طراحی شده که قابلیت پرداخت با کارت های بانک های عضو شبکه شتاب را دارد.

پرداخت به صورت معمولی و انتقال کارت به کارت نیز مقدور می باشد. شماره کارت و حساب، به همراه صورتحساب به شما اعلام خواهد شد.

6. فرایند ترجمه و ویرایش در چند روز انجام می گیرد؟

فرایند کار ویرایش بسته به درخواست شما می تواند در 2 ،3، 6 یا 10 روز  و ترجمه در 2 و یا 4 روز کاری انجام گردد. جدول هزینه را ملاحضه فرمایید.

7.با توجه به اینکه برخی از نشریات بین المللی، تقاضا ی نامه تاییدیه (Certification Letter) انجام ویرایش توسط ویرایشگر نیتیو (Native Editor) را دارند، آیا امکان صادر کردن این نامه توسط گروه رادان وجود دارد؟

از  انجاییکه تمامی ویراستاران موسسه رادان، خارجی و نیتیو هستند، گواهی تاییدیه ویرایش به صورت رایگان صادر و به شما ارسال خواهد شد. گواهی تاییدیه و تضمین مقاله ادیت شده، توسط  شرکت دانش بنیان انگلیسی است، صادر میشود. توصیه میگردد که این گواهی و فایل ترک چینج مقاله به همراه مقاله نهایی به عنوان مدارک تکمیلی به مجله مورد نظر ارسال گردد.

برای پیگیری کلیه امور مربوط به مقالات، لطف کنید،  فقط از طریق ایمیل،  (Englishedit.ir@gmail.com) درخواست خود را ارسال کنید. این کار سبب می گردد که درخواست شما، در سیستم ثبت شده و قابلیت پیگیری و ارایه خدمات دقیق تر و سریع تر، توسط کارشناس مربوطه میسر گردد.

لطفا در تمام ایمیل ها، کد ارجاع (Refer Code)  مقاله خود را اعلام کنید.

8. ویرایش کامل یک مقاله شامل چه مواردی می شود؟

ویرایش کامل مقالات در برگیرنده  مجموعه ای از اصلاحات مختلف  می باشد که در پایان مقاله شما آماده ارسال به ژورنال های دارای ISI  می شود. مهمترین موارد به شرح زیر است.

1.       اصلاح اشتباهات گرامری مقاله، بر طرف کردن ایراد های ویرایشی مقاله

2.       ایجاد یکپارچگی و تصحیح درستی زمان افعال

3.       ایجاد تقارن زمانی مناسب با متن و جملات

4.       تصحیح لحن بیان جملات

5.       اصلاح ارتباطات فعل و فاعل ، معلوم و مجهوم و …

6.       اصلاح غلط های املایی، تصحیح کاربرد حروف تعریف ، سجاوندی و …

7.       ایجاد ارتباط معقول و متاسب بین جملات

8.       ایجاد یکنواختی در ویرایش متن و ویرایش به یکی از سبک های انگلیسی  یا آمریکایی

نمونه مقاله ویرایش شده: نمونه اول، نمونه دوم، نمونه سوم

9. به مقاله ادیت شده، بعد از ارسال به مجله، ایراد ویرایشی گرفته شده است. چه باید کرد؟ آیا رادان انگلیش ادیت، ویرایش مجدد رایگان آن را می پذیرد؟

 بله ویرایش مجدد رایگان است. اصلاح گرامری و ویرایش حرفه ای نیتیو (Native Edit) مقالات با بهره گیری از ویراستاران خارجی (Native Editors) که زبان مادری آنها انگلیسی است، انجام می گیرد. ویراستاران انگلیسی ما علاوه بر این که هر یک دارای تحصیلات دانشگاهی با حداقل درجه کارشناسی  ارشد می باشند، با گذراندن دوره های تخصصی ویرایش و ادیت، به ادیتور های تخصصی (Subject-specific Editors) تبدیل شده اند. ادیتور های ما حداقل دارای 5 سال سابقه ویرایش مقالات و متون علمی بوده و بسیاری از آنها، ادیتور های مجلات بسیار معتبر علمی می باشند. انتخاب ویراستار حرفه ای انگلیسی بر اساس تطابق مقاله شما و تخصص ادیتور بوده و این امر سبب می گردد، ویرایش مقاله با کیفیت عالی انجام گیرد. علاوه بر این، ویرایش به صورت تضمینی بوده و گواهی نامه تاییدیه، پس از ویرایش نیتیو با عنوان مقاله و به نام نویسندگان به صورت رایگان صادر و ارسال می گردد.

گواهی نامه تاییدیه و تضمین مقاله ادیت شده، توسط  شرکت دانش بنیان انگلیسی انگلیسی است، صادر میشود. توصیه میگردد که این گواهی و فایل ترک چینج مقاله به همراه مقاله نهایی به عنوان مدارک تکمیلی به مجله مورد نظر ارسال گردد.

علاوه بر این چنانچه بعد از ویرایش نیتیو (Native Edit) به هر دلیل، در مقاله ادیت شده، حتی یک ایراد گرامری مشخص گردد، ویراستار موظف است که کل مقاله را به صورت رایگان مورد بررسی قرار داده و اشکالات احتمالی را بر طرف کند. این موضوع در قرارداد به صورت کاملا مشخص بیان می گردد.

برای پیگیری کلیه امور مربوط به مقالات، لطف کنید،  فقط از طریق ایمیل،  (Englishedit.ir@gmail.com) درخواست خود را ارسال کنید. این کار سبب می گردد که درخواست شما، در سیستم ثبت شده و قابلیت پیگیری و ارایه خدمات دقیق تر و سریع تر، توسط کارشناس مربوطه میسر گردد.

لطفا در تمام ایمیل ها، کد ارجاع (Refer Code)  مقاله خود را اعلام کنید.

10. بررسی و تعیین درصد سرقت علمی چگونه  و با چه نرم افزاری انجام می گیرد؟ هزینه و مدت زمان آن چقدر است؟ ایا نمونه ای از بررسی سرقت ادبی در سایت موجود است؟ 

برای کسب اطلاعات در این زمینه به صفحه بررسی سرقت علمی مراجعه فرمایید.

11.  بررسی و تعیین درصد سرقت علمی بهتر است که قبل از انجام ادیت و ویرایش باشد یا بعد از آن؟

بررسی و تعیین درصد سرقت ادبی و شاخص تشابه (Similarity Index) قبل و یا بعد از ویرایش دارای اهداف و مزایای متفاوت است.

چنانچه قبل از ادیت، بررسی سرقت علمی صورت گیرد، این امکان را به شما می دهد که بخش های برداشته شده از سایر منابع را تغییر داده و بعد از این تغییرات برای ادیت ارسال کنید. در حقیقت چون ادیتور ما، بعد از تغییرات شما، مقاله را ادیت می کند، ضمن اصلاح گرامری و ویرایشی مقاله، به صورت ضمنی به از بین رفتن و یا کاهش درصد سرقت ادبی مقاله، کمک می کند. همچنین شما می توانید برای از بین بردن و کاهش درصد سرقت از کمک ادیتور های خارجی و نیتیو ما استفاده کنید. 

چنانچه بعد از ادیت، بررسی سرقت علمی صورت گیرد، در حقیقت خیال شما از نظر انجام سرقت ادبی راحت میگردد. در این مرحله هم اگر، سرقت ادبی وجود داشت، شما می توانید برای از بین بردن و یا کاهش درصد سرقت ادبی از کمک ادیتور های خارجی و نیتیو ما استفاده کنید. 

12.آیا با ویرایش نیتیو، سرقت ادبی مقاله هم از بین می رود؟

ویرایش مقاله سبب کاهش درصد تشابه و سرقت علمی می گردد ولی سبب از بین رفتن آن نمی شود. 

13. برای از بین رفتن سرقت ادبی چکار باید کرد؟

برای کاهش یا از بین بردن سرقت ادبی، باید اول گزارش درصد تشابه توسط نرم افزار (iThenticate) گرفته شود.  هزینه اینکار فقط ده هزار تومان برای هر مقاله و زمان لازم 24 ساعت است. بعد از آن، باید بر اساس گزارش، جملاتی که تشابه آنها 2 در صد و یا بیشتر است، بازنویسی (Re-writing) و یا پارافریز (Paraphrasing) شوند. در پایان، کل مقاله باید ویرایش نیتیو و یکنواخت گردد. شما می توانید برای این کار، از کمک ادیتور های خارجی و نیتیو ما استفاده کنید.     

14. ایا بعد از ترجمه مقاله از فارسی به انگلیسی توسط موسسه رادان، لازم است ویرایش نیتیو هم صورت گیرد؟  

مترجم بعد از ترجمه، خودش مقاله را ویرایش هم می کند. این ویرایش در حقیقت، جزیی از ترجمه است که هزینه اضافی برای شما ندارد.
اما ویرایش نیتیو، توسط ادیتور های شرکت دانش بنیان انگلیسی، انجام می گیرد، به صورت تضمینی بوده و با صدور گواهی تضمین همراه است. این ویرایش برای مقالات ترجمه شده توسط موسسه ما،کلمه ای 4900 ریال هزینه دارد. 
بعد از دریافت مقاله ترجمه شده، شما می توانید یکی از دو حالت زیر را انتخاب کنید. 
حالت اول: 
مقاله را بررسی کرده، بعد از اصلاحات احتمالی مد نظر خودتان، مقاله بدون ویرایش نیتیو، به مجله ارسال کنید. بعد از بررسی مقاله توسط مجله، اگر مجله درخواست ادیت نیتیو  و ارایه گواهی داشت، ما توسط شرکت انگلیسی مقاله را ادیت نیتیو کرده و گواهی تضمین برای آن صادر می کنیم.  در این حالت، ادیت نیتیو، کلمه ای 4900 ریال هزینه دارد. این حالت برای زمانی مناسب است که شما، وقت کافی دارید و مجله مورد نظر، سخت گیر نمی باشد.  
حالت دوم: 
مقاله را بررسی کرده و بعد از اصلاحات مد نظر خودتان، برای ویرایش نیتیو، به ما ایمیل کنید. ما مقاله را توسط شرکت انگلیسی ادیت نیتیو کرده و گواهی ادیت صادر می کنیم. بعد از این مرحله، شما مقاله را به همراه گواهی ادیت به مجله ارسال می کنید. در زمان ارسال مقاله به مجله، لازم است در بخش نامه با ادیتور، موضوع ادیت نیتیو مقاله توسط شرکت انگلیسی قید گردد. ارایه این گواهی، ضمن اینکه نشان دهنده نوعی احترام به مجله است، سبب می گردد تا مجله از گرفتن ایراد های کلی و غیر مستند مبنی بر وجود اشکالات ویرایشی در مقاله شما، خودداری کند. در این حالت، ادیت نیتیو، کلمه ای 4900 ریال هزینه دارد. این حالت برای زمانی مناسب است که شما وقت کافی ندارید و یا مجله مورد نظر، سخت گیر می باشد.
 

سوالات متداول

بله. ویرایش توسط شرکت دانش بنیان از کشور انگلستان انجام می شود. لینک وب سایت این شرکت در سایت ما قرار دارد.
بله. گواهی ویرایش بین المللی دارای کد انحصاری بوده و قابلیت صحت سنجی دارد. مجله و خود شما می توانید با ارسال این کد به شرکت انگلیسی، از صحت آن اطمینان حاصل نمایید.
بله. مقاله ویرایش شده دارای گارانتی و تضمین تا زمان چاپ است.
بله. ترجمه مقالات توسط مترجمان با تجربه و به صورت تخصصی در رشته شما انجام می شود.
بله. برای رفع سرقت ادبی، باید ویرایش و بازنویسی همزمان صورت گیرد. توضیحات بیشتر در سایت ما قرار دارد.
بله. لطفا با موسسه تماس بگیرید. 02122362401